Про програму

Освіта та навчання молоді мають важливе значення для створення робочих місць і підвищення конкурентоспроможності в Європі.

Протягом наступних кількох років, програма ERASMUS + забезпечить 14,7€ на зміцнення освіти, професійної підготовки молоді та спорту в Європі, що дозволяє більш ніж 4 мільйонам молодих людей отримати досвід навчаючись за кордоном.

Нижче ви знайдете інформацію про наступні кроки для подачі документів. Представник з боку іноземного університету може дати вам остаточну відповідь тільки після того, як ви подали всі документи до встановленого терміну і комісія розглянула всі анкети.

Ви можете знайти інформацію за програмами з обміну, перейшовши за наступними посиланнями: Для програми ERASMUS: http://www.international.uni-hannover.de/erasmusincoming.html?&L=1

Для всіх програм обміну з університетом-партнером (не ERASMUS): http://www.international.uni-hannover.de/bi_austauschprogramme.html?&L=1

Для програми ISEP: http://www.international.uni-hannover.de/180.html?&L=1

Для програми ISAP: http://www.international.uni-hannover.de/181.html?&L=1

Будь ласка, подайте пакет документів не пізніше 31 травня кожного року на наступний зимовий семестр або ж до 15 грудня, якщо ви хочете навчатися протягом літнього семестру. Міжнародний відділ має лише обмежену кількість кімнат у студентському гуртожитку, які розраховані для студентів по обміну, тому університет не може гарантувати розміщення в студентському гуртожитку.